Leden 2009

thunder - záblesk světla

30. ledna 2009 v 19:59 | paja |  povídky bellasara
Bylo slunné poledne když thunder vyhlížel ze svého domu.V tom uslyšel víkřiky malého Hříbátka.Byla to ještě malá Hidatsa.Uviděl ji v křoví které používaly k odstraňování zemřelých těl něco jako hrob.Přišel k ní a řekl:''prosím křoví tohle není mrtvý tvor'' a křoví ji pustilo.Hidatsa štěstím začala tancovat.Ale thunder měl zamračenou tvář.Po chvíly jí začal vyčítat a ptát se co tam dělala.Hidatsa přestala poskakovat a začala mluvit:''já se omlouvám za starosti ale něco mě honilo ale nevím co viděla jsem strašn-n-y-y s-st-tí-í-n'',klepala se.Thunder když viděl její strach pochyboval že jí tak nadal.V tom něco zašustilo.Thunder zpozornil.V tu chvíli uviděl obrys někoho koho dlouho neviděl.Byl to černý kůň.''Shandowe jsi to ty?'' ''Ano, vrátil jsem se z temné části kde jsem zjistil že se tamti koně rozhodli dát s námi mír. ''To je skvělé'' řekl thunder ''já vím'' řekl shandow ''zítra přijdou do paláce za bellou a promiň Hidatso že jsem tě vyděsil myslel jsem že jsi vetřelec dlouho jsem tě neviděl.'' ''To nevadí'' řekla Hidatsa a šla domů.


no nic moc

animka

30. ledna 2009 v 19:35 | paja


animačka

kvůli značkám zabíjet zvířata!

30. ledna 2009 v 12:14 | paja |  novinky
Tkže dozvěděla jsem se že pro testování značek např. oriflame nebo max-factor týrají různá zvířata králíčky, opice,psi krysy! Tak to je moc.Hlásněte.

bella

30. ledna 2009 v 8:04

obrázek belly

30. ledna 2009 v 8:03

úvod

30. ledna 2009 v 7:42
Ahoj vítám vás na mém blogu o koní a bellasara.chtěla bych vyjít s každým dobře,ale jsem tu nová tak to bude chvíly trvat.